KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14187282

nr 1418 7282

Gunnar Weinberg

(1876-1959), Sverige

Kustmotiv. Signerad, numrerad 1925. Akvarell, bildmått: 23x32cm, yttermått inklusive ram: 38x46cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 september 2021
kl 19:18:15

7/9 17:18:16 1      Vinnande bud

Gunnar Weinberg

Läs mer om Gunnar Weinberg